Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator/Fax |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 80000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 40 Ppm |
| Rezolutie scanner | 1200x1200 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Capacitate memorie | 512 Mb |
| Duplex | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 350 foi |
| Tava de livrare | 150 foi |
| Putere consumata | 510 W |
| Dimensiuni | 420x390x323 mm |
| Greutate | 12.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 195161936586 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Hp LaserJet Pro 4103fdw (2Z629A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.