Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 175000 pagini |
| Format | A3 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 45 Ppm |
| Viteza de printare color | 21 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 4 |
| Capacitate memorie | 5120 Mb |
| Duplex | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 650 foi |
| Tava de livrare | 500 foi |
| Putere consumata | 1840 W |
| Dimensiuni | 829x608x653 mm |
| Greutate | 78 kg |
| Altele | scanare duplex |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 83 kg |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4974019196947 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Sharp BP-50C45EU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.