Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Vârsta | 2+ ani |
| Încărcătura maximă pe tobogan | 50 kg |
| Lungimea deluşorului | 180 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 201х82х180 cm |
| Masă | 14.2 kg |
| Culoare | verde ,
albastru |
| Specificații suplimentare | puteți conecta un furtun cu apă |
Alte informații
| Producător | Injusa |
| Cod EAN | 8410964200200 |
Specificațiile și imaginile produsului Tobogan copii Injusa Mickey (20020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.