Caracteristici generale
| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -45 dB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Разъемы | jack 3.5 mm ,
USB |
| Culoare | negru ,
albastru |
| Greutate | 150 g |
| Dimensiuni (LxH) | 130x43x35 mm |
Alte informații
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439237900 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Trust Mico (23790) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.