| Tip | mop plat |
| Material | microfibre |
| Lățime | 42 cm |
| Dimensiuni | 42x14 cm |
| Montură | nituri |
| Compatibilitate | Leifheit Twist XL |
| Culoare | alb , verde |
| Specificații suplimentare | lungime totală a duzei 50 cm , lungime de lucru 44 cm |
| Producător | Leifheit |
| Cod EAN | 4006501520173 |









