| Carcasă | compact |
| Numărul de taste | 25 |
| Мecanică | dinamic |
| Dimensiunea tastelor | mini |
| Rigiditate | neponderată |
| Culoare | negru/roșu |
| Controlere de sunet | controler pitch bend , controler de modulare |
| Alimentare | USB |
| Conectori și interfețe | USB , Footswitch |
| Dimensiuni | 31.8х18.1х4.4 cm |
| Greutate | 0.75 kg |
| Greutatea brută | 1.15 kg |
| Producător | Akai |
| Cod EAN | 694318024874 |









