Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -40 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 15 m |
| Разъемы | Lightning ,
Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 7.4 g |
| Dimensiuni (LxH) | 58.7x15.5x17.7 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007638623 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco L15 Lightning-Type-C Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.