Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 7.5 g |
| Dimensiuni (LxH) | 65x25x25 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007655491 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco L20 Fair Type-C Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.