Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 50 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 179 g |
| Dimensiuni (LxH) | 170x117x38 mm |
| Set complet | 2 microfoane |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | WiWU |
| Cod EAN | 6977703657210 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon WiWU Wi-WM006 Duo Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.