| Tip | pentru calculator |
| Principiul de funcționare | electret |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional , omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -77 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | USB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru , roșu |
| Greutate | 335 g |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | HyperX |
| Cod EAN | 197497651058 |









