| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență | 25-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 22 g |
| Set complet | Parbrize din blană în 3 culori , clemă pentru haine , husă |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Joby |
| Cod EAN | 8024221709803 |









