| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional , omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Raport semnal/zgomot | 100 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 132 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | USB |
| Разъемы | USB |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kurzweil |









