| Tip | supra-aurale , full-size |
| Platformă | MacOS , Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Diametru difuzor | 45 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 10 - 26000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 10 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 26000 Hz |
| Conector | jack (6.3 mm) , mini-jack (3.5 mm) |
| Culoare | negru |
| Producător | Kurzweil |









