| Tip | supra-aurale , full-size |
| Platformă | MacOS , Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 16 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 16 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 3 |
| Conector | jack (6.3 mm) , mini-jack (3.5 mm) |
| Culoare | negru |
| Greutate | 200 g |
| Greutatea brută | 0.53 kg |
| Producător | AKG |
| Cod EAN | 885038038788, 9002761038781 |









