| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | manual |
| Frecvență | 50-15000 Hz |
| Orientare | supercardioid |
| Conectare | fără fir |
| Gama RF | 518-542 MHz |
| Alimentare | 1xAA |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Разъемы | XLR |
| Culoare | negru |
| Greutate | 218 g |
| Dimensiuni (LxH) | 224x53 mm |
| Set complet | receptor , microfon , caz , unitate de putere , adaptor stand |
| Caracteristici | până la 14 ore de muncă |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |









