| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 12 |
| Putere grill | 800 W |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 25.8 cm |
| Adâncime | 34.5 см |
| Culoare | rosu |
| Greutate | 10 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |




















