Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 6 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 44.6 cm |
| Înălţimea | 24.3 cm |
| Adâncime | 36 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 9.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft |
| Cod EAN | 6903709880222 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Kraft KF20MW7B-203M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.