Caracteristici generale
| Tip mixer | de mână |
| Putere | 450 W |
| Numar viteze | 5 |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.6 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782393037 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer Gorenje M420CW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.