Caracteristici generale
| Putere | 700 W |
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
| Suporţi cu înveliş anti-adeziv | da |
| Depozitare verticală | da |
| Sistem de blocare | da |
| Lungime cablu | 0.7 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 2.8x9.5x22.7 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Altele | Stocare a cablului |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.4 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782069727 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat pentru preparat sandwich Gorenje SM701GCW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.