| Tip aparat | Side-by-Side |
| Amplasarea congelator | lateral |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 541 L |
| Capacitate frigider | 344 L |
| Capacitate congelator | 197 L |
| Dozator apa | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 8 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 6 |
| Compresor inverter | da |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 317 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 10 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 6 ore |
| Super răcire | da |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Înălţime | 178.6 cm |
| Lăţime | 91.1 cm |
| Adâncime | 61.5 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 80 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 90 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838783059956 |





























