Caracteristici generale
| Tip mixer | de mână ,
cu suport |
| Bază detașabilă | da |
| Putere | 500 W |
| Numar viteze | 5 |
| Funcţie Turbo | da |
| Funcţie Pulse | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Blender | da |
| Capacitate bol | 3 l |
| Material bol | plastic |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.9 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782560552 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer Gorenje M500DCS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.