| Tip | digital |
| Nr. de canale | 5 |
| Intrări de microfon | 10 x XLR |
| Intrări de linie | 5xXLR/TRS |
| Iesiri principale | 6 x 1/4 TRS |
| Ieșiri pentru căști | 1 х 6.3 mm |
| Ecran tactil | da |
| Diagonala ecranului | 7 " |
| Alimentare | 220-230 V |
| Dimensiuni | 290х88х242 mm |
| Greutate | 2.4 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Allen&Heath |









