| Serie | Mileaur |
| Diametru | 190 mm |
| Lăţime | 190 mm |
| Înălţime | 195 mm |
| Tip patron | Bec încorporat |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | plastic |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | nichel , crom |
| Producător | Flitz Leuchten |
| Cod EAN | 2999001276881, 8435628411990 |








