| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 10 " |
| Diagonală maximă | 29 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 10 ° |
| Înclinare verticală | 360 ° |
| Distanța maximă față de perete | 290 mm |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm |
| Greutate maximă suportată | 10 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | OMB |









