Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 64.6 cm |
| Adâncime | 40.4 cm |
| Înălțime | 15.5 cm |
| Dimensiuni | 650x400x155 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 14.7 кg |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Creavit Mina MN165-00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.