| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | dreptunghiulară |
| Varianta montaj | dreapta , stânga |
| Capacitate | 58 litri |
| Hidromasaj | nu |
| Tetieră | nu |
| Mânere | nu |
| Picioare | da |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 100 cm |
| Lăţime | 65 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 100x65x38 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Polimat |
| Cod EAN | 5907585470592 |









