| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | dreptunghiulară |
| Varianta montaj | dreapta , stânga |
| Capacitate | 88 litri |
| Hidromasaj | nu |
| Tetieră | nu |
| Mânere | nu |
| Picioare | da |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 110 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 110x70x54 cm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Polimat |
| Cod EAN | 2009020024285, 5907585475450 |









