| Tip | cocon |
| Utilizare | trei sezoane |
| Temperatura maximă de confort | 3 ° С |
| Temperatura minimă de confort | -3 ° С |
| Temperatura extremă | -19 ° С |
| Glugă | da |
| Material exterior | poliester (RipStop DWR) |
| Material interior | poliester (Soft) |
| Umplutură | Thermicfibre 4 |
| Numărul de straturi umplutură | 2 |
| Densitate umplutură | 150 g/m2 |
| Lungime | 175 cm |
| Fermoar | dreapta |
| Dimensiuni | 175x88(55) cm |
| Greutatea | 1.7 kg |
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638235050 |









