Caracteristici generale
| Tip | bancă |
| Utilizarea | universal |
| Material | oțel ,
piele eco |
| Ajustarea spătarului | 6 niveluri |
| Ajustarea înălțimii | 2 niveluri |
| Ajustarea înălțimii | 80-83 cm |
| Dimensiuni | 1515x525x840 mm |
| Dimensiunile scaunului | 30x30x4 cm |
| Dimensiunile spătarului | 75x29.5x4 cm |
| Max. greutatea utilizatorului | 110 kg |
| Greutate | 12.3 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 13.3 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5902659842831 |
Specificațiile și imaginile produsului Banca pentru antrenament de forţă Zipro Volume sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.