Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1.75 CP |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Programe personalizate | 3 |
| Reglarea înclinării | nu |
| Viteza maximă | 16 km/h |
| Determinarea pulsului | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 124.5 cm |
| Lățimea benzii | 44.5 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 150x76x108 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 156.5x82.5x23.5 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 130 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 44 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 50 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5907783039430 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Zipro Pacto iConsole+ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.