Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1.47 CP |
| Posibilitate de programare antrenament | da |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Programe personalizate | 3 |
| Reglarea înclinării | da |
| Unghiul maxim de înclinare | 15 ° |
| Viteza maximă | 12 km/h |
| Determinarea pulsului | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 120 cm |
| Lățimea benzii | 42 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 155x71.5x110 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 80x71.5x138 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 130 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 48.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 48.2 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5902659844408 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Zipro Pulse sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.