Caracteristici generale
| Tip | bancă |
| Utilizarea | pentru pres ,
biceps ,
triceps ,
mușchii spatelui |
| Material | oțel ,
piele eco |
| Ajustarea înălțimii | 7 niveluri |
| Ajustarea înălțimii | 70-105 cm |
| Dimensiuni | 1190x605x1175 mm |
| Dimensiunile scaunului | 104x23.5x5 cm |
| Max. greutatea utilizatorului | 120 kg |
| Greutate | 18.5 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 18.5 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5902659842817 |
Specificațiile și imaginile produsului Banca pentru antrenament de forţă Zipro Core sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.