Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1.96 CP |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Reglarea înclinării | da |
| Reglarea unghiului de înclinare | electronic |
| Viteza maximă | 16 km/h |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 125 cm |
| Lățimea benzii | 45 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 154x77.4x114 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 154.2x77.4x31.5 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 130 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 47 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 47 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5902659847232 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Zipro Ramble sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.