Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 3.5 CP |
| Reglarea înclinării | da |
| Reglarea unghiului de înclinare | electronic |
| Unghiul maxim de înclinare | 20 ° |
| Viteza maximă | 20 km/h |
| Determinarea pulsului | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 130 cm |
| Lățimea benzii | 50 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 197x88x145 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 120x88x156.5 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 140 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 69 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 69 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5902659848222 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Zipro Sigma sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.