Shox RS — este un mod eficient și convenabil de a vă îmbunătăți sau de a vă dezvolta rapid starea, de a scăpa de kilogramele în plus și de a vă întări mușchii superiori și inferiori. În plus, antrenamentul eliptic regulat oferă multă energie pentru funcționarea zilnică și este o modalitate excelentă de relaxare și de stres după o zi grea de muncă.
Antrenorul eliptic Zipro Shox RS din propria casă vă permite să renunțați la scuze, cum ar fi faptul că nu trebuie să mergeți la club sau la sală. Se mobilizează și motivează să acționeze, permițându-vă să mențineți exerciții regulate. Acest lucru face ca realizarea obiectivelor să fie eficientă, iar rezultatele sunt rapid vizibile.
| Sistemul de încărcare | magnetic |
| Greutatea volantului | 7 kg |
| Numărul de nivele a sarcinii | 8 |
| Lungimea maximă a pasului | 280 mm |
| Display | LCD |
| Contometru | da |
| Pârghii pentru mâini | da |
| Funcția de scanare | da |
| Măsurarea frecvenței cardiace | da |
| Afișarea timpului de antrenament | da |
| Afișarea consumului de calorii | da |
| Afișare distanță parcursă | da |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 120 kg |
| Dimensiuni | 109x67x152 cm |
| Greutate | 29.8 kg |
| Specificații suplimentare | Motivul reducerii: produsul este asamblat, nu are ambalaj |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 29.8 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5901793678092 |








