Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 2 CP |
| Posibilitate de programare antrenament | da |
| Reglarea înclinării | da |
| Reglarea unghiului de înclinare | mecanic |
| Viteza maximă | 17 km/h |
| Dimensiunea ecranului | 5 '' |
| Senzori | da |
| Determinarea pulsului | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 114 cm |
| Lățimea benzii | 42 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 152x68x130 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 90x68x130 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 140 kg |
| Culoare | negru/albastru |
| Greutate | 45 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Thunder Icon Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.