Caracteristici generale
| Diametru | 244 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Culoare | negru |
| Sarcina maximă | 150 kg |
| Lățime | 244 cm |
| Înălțime | 235 cm |
| Numărul de arcuri | 48 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Înălțime cadru de bază | 55 cm |
| Plasa | da |
| Inălțimea plasei de siguranță | 180 cm |
| Scară | da |
| Trepte anti-alunecare | da |
| Greutatea | 36 kg |
| Numărul pachete | 2 |
| Dimensiuni pachete | 122x26x17 cm,
129x46x14 cm |
Alte informații
| Producător | Thunder |
| Cod EAN | 5906765562140, 5906765562157, 5906765562164 |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Thunder Inside Elite 8FT Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.