Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1.5 CP |
| Posibilitate de programare antrenament | da |
| Viteza maximă | 12 km/h |
| Control de la distanță prin telecomandă | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 106.5 cm |
| Lățimea benzii | 40 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 132x73x100 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 132x73x14 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 130 kg |
| Culoare | negru/albastru |
| Greutate | 33 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Thunder |
| Cod EAN | 5906765560245 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Thunder Impact Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.