Caracteristici generale
| Diametru | 305 cm |
| Materialul suprafeței de sărit | polipropilenă |
| Culoare | negru |
| Sarcina maximă | 150 kg |
| Înălțime | 245 cm |
| Lățime | 305 cm |
| Numărul de arcuri | 60 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Înălțime cadru de bază | 65 cm |
| Plasa | da |
| Inălțimea plasei de siguranță | 180 cm |
| Scară | da |
| Trepte anti-alunecare | da |
| Greutatea | 44 kg |
| Numărul pachete | 2 |
Alte informații
| Producător | Thunder |
| Cod EAN | 5906765562171, 5906765562188, 5906765562195 |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Thunder Inside Elite 10FT Black (NX-00000142) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.