Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 2 CP |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Reglarea înclinării | da |
| Reglarea unghiului de înclinare | electronic |
| Viteza maximă | 14 km/h |
| Control de la distanță prin telecomandă | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 105 cm |
| Lățimea benzii | 40.5 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 130x70x113 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 150x70x13.5 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 130 kg |
| Culoare | roșu |
| Greutate | 34 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Thunder |
| Cod EAN | 5906765560221 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Thunder Race Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.