| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | multietajată |
| Debit maxim | 10.8 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Putere maximă de aspirare | 86 m |
| Putere | 2200 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |
| Cod EAN | 2009997393452 |









