| Tip | pentru jocuri |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Procesor | 265K |
| Număr de nuclee | 20 |
| Număr thread-uri | 20 |
| Frecvență procesor | 3.3 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 5.5 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Hard Disk | M.2 NVMe |
| Volum SSD | 1024 GB |
| Tip memorie video | dedicata |
| Chipset video | GeForce RTX 5070Ti |
| Capacitate memorie video | 16 Gb |
| Unitate optica | nu este |
| Claviatură | nu |
| Mouse | nu |
| Monitor | nu |
| USB 2.0 | 6 |
| USB 3.x | 4 |
| USB type C | 1 |
| Interfață Thunderbolt | v4 |
| RJ-45 | 1 |
| Wi-Fi | 802.11be |
| Bluetooth | 5.4 |
| Culoare exterior | negru |
| Dimensiuni | 555x470x204 mm |
| Greutate | 22.6 kg |
| Sistem de operare | FreeDOS |
| Altele | 1200W PSU |
| Producător | HP |
























