Caracteristici generale
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Puterea | 60 W |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Numărul de porturi USB | 1 |
| Conector USB C | 1 buc |
| Încărcare rapidă | da |
| Set | încărcător ,
1 x USB type-C cablu |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 84x49x46 mm |
| Greutate | 73 g |
Alte informații
| Producător | Baseus |
| Cod EAN | 6932172635817 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător auto Baseus C00057800111-00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.