Caracteristici generale
| Tip instalare | de perete |
| Inălțime | 147 cm |
| Lățimea | 90 см |
| Adîncimea | 28.5 cm |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare de baza | nucă de piatră |
| Carlige | da |
| Locul pentru pălării | da |
| Altele | greutate: 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009020027651, 606795243938 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuier Fabrik Home Modul №10 Nuc de Piatră 147x90cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.