Caracteristici generale
| Numire | țiglă |
| Număr de miezuri | 2 |
| Putere | 450 W |
| Putere | 150 W/m² |
| Zonă | 3 m² |
| Dimensiuni | 600х50x0.4 cm |
| Lungimea | 6 m |
| Lungimea cablului de alimentare | 3 m |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Zamel |
| Cod EAN | 5901181032222 |
Specificațiile și imaginile produsului Mat de încălzire Zamel MOJ30 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.