Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 200 Bar |
| Debit transportat | 300 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2000 W |
| Materialul pompei | ceramica |
| Oprire automată | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Kraft&Dele KD447 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.