Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 155 Bar |
| Debit transportat | 300 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1600 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 7.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tatta |
| Cod EAN | 6423808066414 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Tatta TT-ASP 01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.