Caracteristici generale
| Tip de curățare | umed |
| Consum energetic maxim | 1200 W |
| Volumul rezervorului de apă curată | 8 l |
| Capacitatea rezervorului de apă murdară | 7 l |
| Nivel de zgomot | 71 dB |
| Lungime cablu | 7.5 m |
| Perie pentru mobila | da |
| Dimensiuni | 524x332x442 mm |
| Greutate | 8.6 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12.1 kg |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4066529151292 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu spălare Karcher 1.100-248.0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.