Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 800 W |
| Debit maxim de aer | 19 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Capacitate recipient | 3 l,
1.5 l |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime furtun | 1.5 m |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Lungime cablu | 5.5 m |
| Greutate | 7.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.84 kg |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6942318600685 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu spălare Ronix RP-0800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.