Model șevalet pentru pictura în studio și acasă, puteți folosi în scopuri de expoziție. A-siluetă tradițională vă permite să fixați în siguranță pânza sau planșeta cu fixatorul superior. Stâlp fără mișcare, reglarea lina a unghiului de șevalet. Puteți alege un nivel confortabil al raftului de jos pentru orice înălțime, lucrați asezat sau în picioare. Se pliază, nu ia mult spațiu.
Este necesară asamblarea.
| Tip șevalet | lira |
| Tipul de alocare | pe podea |
| Înălțimea maximă a șevaletului | 147 cm |
| Lăţime | 52 cm |
| Adâncime | 72 cm |
| Înălțimea maximă a pânzei | 114 |
| Material | fag |
| Numărul de catarge | 1 |
| Înălțime reglabilă | da |
| Înclinare reglabilă | da |
| Greutatea | 3.8 kg |
| Producător | Gamma |
| Cod EAN | 4600395227745 |






